WASZE OPOWIADANIA

Jeśli macie jakieś ciekawe opowiadania, którymi chcecie się podzielić – TO MIEJSCE JEST DLA WAS! :D


12 komentarzy

 1. http://if-u-seek-ammy.blogspot.com/

  Zapraszam : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Hailey Williams to realistka, która nieświadomie przyciąga kłopoty. Uważa, że ostatni rok to etap, który planowała przeżyć w miarę spokojnie wraz ze swoimi dwoma przyjaciółkami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy już w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz ze szkolnym złym chłopakiem, który może wcale nie jest taki zły.

  Louis Tomlinson to szkolny zły chłopiec, który z wyboru jest wielkim kłopotem. Ostatni rok jest dla niego niczym innymi, jak kolejnymi imprezami ze swoimi równie nieprzyjemnymi kumplami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy po raz kolejny w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz z irytującą brunetką, która może wcale nie jest taka irytująca.

  Banalne, prawda?

  WATTPAD: https://www.wattpad.com/myworks/55533145-awkward-meeting-in-detention-l-t-s-g
  BLOGSPOT: http://zoey-kat-ff-33.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie :) ♥
  #Lucky.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cayla jest niewinną nastolatką. Jej życie to rutyna. Pragnie, aby w końcu wydarzyło się coś co zmieni jej życie na lepsze i ciekawsze, pełne przygód i pełne kolorów. Jednak dzieje się wprost przeciwnie. Do jej życia wkrada się coś co przewraca jej świat do góry nogami. Chciała mieć lepiej, a będzie miała jeszcze gorzej.

  Zapraszam!
  https://www.wattpad.com/story/49939379-anything-could-happen (niedługo będzie też na blogspocie)

  OdpowiedzUsuń
 4. Idę przez korytarz wyłożony białymi kafelkami. W końcu docieram do jasnego pomieszczenia z dużym biurkiem zrobionym z jasnego drewna. Za nim siedzi mężczyzna. Jest dobrze zbudowany o jasnej karnacji i ciemnoblond włosach. Gdy się w niego wpatruję dostrzegam czekoladowo-brązowe oczy. Uśmiecha się życzliwie i kładzie obie ręce na lśniącym biurku. Spostrzegam, że ma obie ręce przyozdobione tatuażami, a na lewej ręce ma drogo wyglądający zegarek. Wskazuje abym usiadła a ja stoję jak zahipnotyzowana. Był przystojny fakt, ale nie orientowałam się w tej całej sytuacji. Minę miał serdeczną. Otworzył usta aby coś powiedzieć i… i budzi mnie budzik.  http://myskyparadise.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Masowe morderstwo na jednym z opuszczonych osiedli niszczy ułożone życie porucznik Catheriny Morgan. Wystarczy zaledwie kilka tygodni, by obrócić w pył wszystko w co wierzyła i znienawidzić ludzi, którym ufała. A tajemnicze morderstwa są zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Góry, która niebawem runie, zmuszając Catherinę do nieludzkiej walki o życie.
  Kryminał, sensacja, akcja, romans, postapokaliptyka.

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://was-it-just-a-lie.blogspot.com/

  Drobna brunetka siedziala po turecku na ławce oddalonej od krawedzi klifu o pięć metrów. Wpatrywała się w mijające ją sylwetki chmur. Gdy jej dotychczasowy widok zaburzył stojący na krawedzi klifu chłopak w kapturze.Był odwrócony do niej tyłem ,ale ona wiedziała kto to jest.
  Podeszła zatrzymując się 2 kroki przed chłopakiem. Chłopak odwrócił się do brunetki i automatycznie zaczął szukać w jej oczach jakichkolwiek uczuć. Miłość, złość, smutek czy pogardę. Nie znalazł nic. Jego oczy zamgliły się od łez.
  - Proszę- rzekł cicho, tak że tylko ona mogła to usłyszeć.
  Gdy czarnowłosy zauważył w jej oczach łzy, w jego pojawiły się iskierki nadziej. Podeszła do niego tak że stykali się klatkami piersiowymi.
  -Skacz skurwielu- wysyczała w jego twarz i zacisnęła usta tak samo jak czarnooki. Po policzkach obojga spływała samotna łza.
  Brunetka zacisnęła drobne piąstki, a on natomiast rozłożył ręce i wyszeptał ciche `Kocham Cie`.
  SKOCZYŁ. OPADŁ JAK PIÓRKO NA DNO PRZEPAŚCI.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://imaginy1dlm.blogspot.com/2016/01/best-friend-ever-prolog_55.html

  Matt to mały chłopiec, który w rodzinie nie znajduje miłości u rodziców. Pewnego dnia, postanawia zmienić swoje życie, w którym dzięki ojcu czuł się jak rzecz. Przecież to on mu powiedział, że jest nikim. Chłopiec ucieka z domu, by niedługo potem z domu dziecka trafić do rodziny zastępczej. Szczęście? W przyszłości poznaje chłopca, równego sobie wiekiem. Między nimi tworzy się niesamowita więź. Przyjaźń. Co może przetrwać? Czy znajdą swoje miłości życia? Zapraszam na opowiadanie "Best Friend Ever..."

  OdpowiedzUsuń
 8. mydearstupidbossjb.blog.pl

  Mloda dziewczyna po smierci rodzicow musi wychowywac swojego mlodszego brata. Dodatkowo podejmuje prace w znanej firmie zajmujacej sie projektowaniem mody. Jej szefem jest Bieber-mlody, przystojny mezczyzna, przy ktorym ciezko sie skupic. Niezwykle wymagajacy ale sexowny szef. Do czego to moze doprowadzic? Jak poradzi sobie dziewczyna w nowym dla niej swiecie? Tego dowiecie sie czytajac My dear stupid boss ! Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na . „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  Granica Olimpu
  PS. To nie jest fanfic Perciego Jacksona ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Charlie Goldstein przeżyła ciężkie życie. Jej rodzice byli absolutnie okropni. Bili się, krzyczeli, sprawiało to że była bardzo nieszczęśliwa. Bała się ojca. Nie wiedziała co robić. Justin Bieber był jej najlepszym przyjacielem odkąd pamięta, ale on nic nie wiedział o jej sytuacji. Utrzymywała swój wielki sekret przez całe swoje życie. Co się stanie gdy Justin się dowie?
  Będzie bohaterem-czy będzie rozczarowany, że mu nie zaufała?
  Czy kiedykolwiek 'rozmawiali' o swoich uczuciach do siebie, czy również trzymali to w tajemnicy?
  Co stanie się, kiedy Charlie dowie się, że Justin nie jest tą osobą którą wydawał się być?.

  https://mylipsaresealedjbff.blogspot.de/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Justin Bieber spędza noc z przypadkowo poznaną dziewczyną. Siedem lat później w jego domu pojawia się mała dziewczynka, twierdząc, że jest jego córką.

  Zapraszam serdecznie na: lustrzane-uczucie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon by Devon